Oferta

zakres świadczonych usług

Nasza oferta składa się z opakowań foliowych jak i papierowych. Dla każdego klienta przygotowujemy ofertę indywidualnie dopasowaną do potrzeb. Zaopatrujemy w opakowania szereg firm z wielu branż, min. piekarniczej, wędliniarskiej, tekstylnej i wiele innych. Nasi specjaliści pomogą Państwu dobrać zarówno rodzaj, jak i dokładny rozmiar materiału z jakiego opakowanie na Państwa produkt powinno być wykonane. Wiele lat doświadczeń na rynku opakowań pozwoliło nam zbudować zespół ludzi, którzy są w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Produkujemy opakowania z folii CPP, OPP, LDPE, MDPE, HDPE. W swojej ofercie posiadamy także folie z mikro- i makroperforacją, laminaty, nadruki fleksograficzne, reklamówki.

Przykładowe zastosowanie naszych opakowań foliowych: woreczki do produktów spożywczych (np. pieczywo, świeże owoce i warzywa itp.), produkty tekstylne (opakowania na podkoszulki, rajstopy itp.), wyroby cukiernicze – system Flow Pack (ciastka, kawy, batony).

W 2018 roku wzbogaciliśmy nasz park przemysłowy o automat zgrzewający woreczki typu Wicket posiadający szereg funkcjonalności decydujących o jego zaawansowaniu, w tym przede wszystkim opatentowany w 2013 roku system kolekcjonowania worków oraz możliwość wyeliminowania tzw. zrywki, która jest fragmentem folii poświęconym na zblokowanie w jeden pakiet wyprodukowanych woreczków przy wykorzystaniu plastikowych lub metalowych klipsów, czego efektem jest redukcja zużycia surowca do produkcji.